HISTORIE

Historie značky Omersub začíná koncem sedmdesátých let se zvláštním posláním vývoje a výroby vybavení té nejlepší kvality pro několik velmi náročných šampiónů ve spearfishingu. Její zakladatelé mohli těžit ze zkušeností výrobce střelných zbraní Beretta, který se přímo podílel na počátečním kapitálu společnosti Omersubu. Tato zkušenost se odrazila především při vývoji a výrobě velmi přesných a unikátních harpun a příslušenství na spearfishing.


Od té doby Omersub neustále pokračuje ve svém původním poslání a dosahuje jedinečných zkušeností při aplikaci nových řešení produktů spojených s potápěním, nikdy nezapomínaje na své hluboké kořeny v mystickém světě nádechového potápění a spearfishingu. V roce 1993 se stal Omersub členem nadnárodní skupiny Beta Tools Milano (www.beta-tools.com), což je již od roku 1939 přední výrobce profesionálního ručního a pneumatického nářadí, který má zastoupení v 76 zemích po celém světě.

Díky součinnosti s Beta Tools je dnes Omersub uznáván jako přední světový výrobce vybavení pro spearfishing, který nabízí kompletní řadu produktů té nejvyšší třídy, jejichž kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky se neustále zlepšují díky poznatkům týmu více než 40 specializovaných techniků a 1000 zaměstnanců. Použitím designových technologií CAD-CAM 3D jsou studovány, kombinovány a používány ve výrobě speciálně vyvinuté polymery jako Ergal a titan, ale také karbon, Kevlar a jiná kompozitní vlákna. Počáteční entusiasmus, který zajistil Omersubu místo mezi největšími světovými výrobci potápěčského vybavení se stále udržuje díky základní zásadní podmínce: spearfishing je absolutní priorita všech našich manažerů i zaměstnanců.

Každý produkt Omersubu je kompletně navržen a vyvinut pouze našimi techniky. Máme tým 6 inženýrů, kteří se věnují specifickým oblastem jako: výzkum materiálů, lisování plastů, obrábění kovů, design a výroba obleků. Naše technické oddělení využívá nejnovější technologie jako např. CAD-CAM 3D design.

Každý produkt jsme kompletně zkonstruovali od návrhu formy až po konečnou montáž a testování. Naší prioritou v Omersubu je spolehlivost našich produktů, od návrhu a vývoje až po testování v provozu, a to pomocí příslušných kontrolních postupů, které zajistí soulad s konkrétními normami. Náš tým pro kontrolu kvality neustále monitoruje každý krok výroby i všechny hotové výrobky, aby byla zajištěna stoprocentní kvalita všech položek. Před tím než se konečný produkt dostane do vašich rukou, tak prochází přísným testováním v extrémních podmínkách, které provádějí zkušení potápěči a mezinárodní šampióni ve spearfishingu. Naší jedinou motivací je nabídnout našim zákazníkům výrobky bez vad.